EKO FUN

Wolność

Edukacja Finansowa = WOLNOŚĆ FINANSOWA
Czyli rzecz o tym jak zacząć kształtować swoją finansową przyszłość!

Robert Kiyosaki w swoim bestsellerze "Bogaty Ojciec, biedny Ojciec" zachęca do świadomego kształtowania naszej finansowej przyszłości. 

Zastanawia się czy szkoły przygotowują do życia w prawdziwym świecie?
Wyjaśnia czym jest wyścig szczurów.Dziecko rodzi się, coraz wcześniej trafia do szkoły, przy odrobinie szczęścia i wytrwałości kończy studia. Jak w hipnotycznym transie realizuje wielopokoleniowy program znalezienia etatu. Zaczyna zarabiać pieniądze, jednocześnie mnoży karty kredytowe.

Zakłada rodzinę, wspólnie decydują się na zakup domu, samochodu, tv. Następnie fundują sobie wakacje, dziecko. Rośnie potrzeba gotówki, często natępuje dodatkowe kształcenie/specjalizowanie się w celu zarobienia większych pieniędzy. Większa pensja i większy dom to większy podatek. Rodzi się potrzeba odłożenia na kształcenie dzieci, na emeryturę.
Ten wyścig szczurów trwa aż do emerytury. Pracujemy dla pracodawców, na podatki, raty bankowe. Nasze dzieci znowu usłyszą "Ucz się pilnie, osiągnij dobre wyniki, szukaj dobrej pracy".

Tylko że praca już nie taka pewna i nawet pomimo wyższego wykształcenia można ją stracić. Emerytury już nie takie wysokie i bez dodatkowego funduszu inwestycyjnego ciężkie jest życie staruszków.

Czy masz już dość?!
Czy każdy może osiągnąć finansową wolność?
Jak przestać pracować dla pieniędzy i sprawić by pieniądze zaczęły pracować dla ciebie?

Kilka podpowiedzi znajdziesz na kolejnych podstronach

Czytaj dalej >>>
lub 
Zamów od razu oryginał poradnika wszech czasów: "Bogaty Ojciec, biedny Ojciec"

Możesz też przejrzeć nasze propozycje pracy w marketingu sieciowym >>>

logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393