EKO FUN

Reiki

Na swoje zabiegi Reiki zaprasza doświadczona terapeutka Ewa Majka Zell.

Zabieg Reiki trwa od 45 do 60 minut.

Osoba poddająca się zabiegowi leży i przez cały czas pozostaje ubrana.
Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, zazwyczaj przynosi stan głębokiej relaksacji i odprężenia. Energia przekazywana jest za pomocą dłoni, które terapeuta przykłada w różnych miejscach na ciele. 
Ilość zabiegów potrzebna do odczuwalnej poprawy zdrowia i osiągnięcia równowagi energetycznej w organizmie uzależniona jest od stanu zdrowia, ogólnej kondycji i predyspozycji potrzebującego. Może to być kilka lub kilkanaście zabiegów, w cięższych przypadkach wymagana jest terapia trwająca nawet parę miesięcy.

Osoba poddająca się zabiegom Reiki nie powinna przerywać klasycznego toku leczenia prowadzonego pod nadzorem lekarza.
Co istotne - Reiki jest metodą w pełni bezpieczną i nie posiada przeciwwskazań.
Energoterapia Reiki nie może zaszkodzić osobie przyjmującej zabieg.
Najgorszym z możliwych efektów, jaki może wystąpić po zabiegach, jest brak poprawy.

Metoda umożliwia pracę z osobami w każdym wieku, jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, można ją stosować także w stosunku do osób znajdujących się w stanie chwilowej lub długotrwałej utraty świadomości. Ponieważ Reiki umożliwia pracę na wszystkich płaszczyznach, może być szeroko stosowana, zarówno przy dolegliwościach fizycznych, jak i problemach natury mentalnej.

WSKAZANIA:
 • likwidowanie skutków nerwic i długotrwałego stresu
 • przywracanie równowagi emocjonalnej (depresje, stany lękowe, etc.)
 • usuwanie objawów psychofizycznego wycieńczenia organizmu
 • usuwanie zaburzeń snu
 • regeneracja uszkodzonych tkanek i przyspieszenie procesów gojenia po urazach i zabiegach chirurgicznych
 • przywracanie sprawności systemu immunologicznego i odbudowa naturalnej odporności organizmu
 • aktywacja procesów samouzdrawiania i oczyszczania organizmu na wszystkich poziomach
 • regeneracja gruczołów dokrewnych i regulacja pracy układu hormonalnego
 • usuwanie zaburzeń i regulacja cyklu menstruacyjnego
 • walka z alergiami i długotrwałymi infekcjami organizmu
 • usuwanie stanów zapalnych występujących w organiźmie
 • wzmacnianie i usprawnianie pracy organów wewnętrznych
Reiki to japońskie określenie oznaczające "uniwersalną energię życia", niezbędną i potrzebną wszystkim żywym istotom - ludziom, zwierzętom i roślinom - do prawidłowego życia i funkcjonowania. Niedobór tej energii jest przyczyną zapadania na choroby, przedłużania się okresów rekonwalescencji, przedwczesnego starzenia się ludzi czy więdnięcia roślin.

Energia Reiki (różnie nazywana) istniała zawsze i wszędzie jednak nie zawsze ludzie zdawali sobie sprawę z jej istnienia i działania. Starożytna wiedza na temat Reiki była zapomniana przez tysiące lat, aż do czasu gdy odkrył ją na nowo dr Mikao Usui.

Dr Usui na podstawie wieloletnich studiów, pracy i doświadczeń opracował zasady nauczania, przekazywania i przyjmowania tej energii w celu uzdrawiania fizycznego i duchowego. Od tego momentu pod pojęciem Reiki należy rozumieć energię i metodę naturalnego uzdrawiania, która wykracza znacznie poza ramy znanych technik terapeutycznych, ma swój specyficzny klimat duchowy, oferuje wewnętrzny spokój i akceptację otaczanego miłością drugiego człowieka.

Metoda Reiki nie jest religią. Nie jest związana z żadnym wierzeniem czy dogmatem. Sama metoda jest  ponadwyznaniowa, uniwersalna, tak jak ponadwyznaniowa i uniwersalna jest Boska energia miłości, przełamująca wszystkie bariery i uprzedzenia.

Każdy może korzystać z Reiki. Może przyjmować tę energię; może też stać się jej przekaźnikiem. Do przyjmowania nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania.

kontakt:
Majka tel: 501 535 125


logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393