EKO FUN

Andreas Moritz - Rak nie jest chorobą

Fakty, których poznanie odmienia życie zarówno chorych, jak i zdrowych


Na wstępie od razu powiem, że książka Andreasa Moritza jest WIELKIM przełomem, w podejściu do RAKA, choroby i zdrowia.

Magnetyczny tytuł książki i pierwsze zdania sugerujące, że rak jest jednym z najpotężniejszych mechanizmów uzdrawiania naszego ciała, a nawet jest ostatnią i ostateczną linią obrony, powoduje że czytelnik już na wstępie ma mieszane uczucia oscylujące pomiędzy powątpiewaniem a nadzieją na iście kopernikowski zwrot w postrzeganiu świata w którym żyjemy!

Powiem więcej, po przeczytaniu ponad 240 stron o tym, że natura zawsze działa zgodnie ze swoją niezawodną inteligencją, a wszystko jest istotne, sensowne i celowe, pozostaje tylko otworzyć szeroko oczy w niemym akcie zdumienia/zrozumienia, a może od razu zrobić krok dalej i uwolnić z każdej komórki niczym nieskrępowaną nadzieję na uzdrowienie!

U podstaw raka znajdziemy strach, że nie jesteśmy zbyt dobrzy, przed stratą, byciem zranionym, ranieniem innych, przed kochaniem, przed rozczarowaniem, przed sukcesem, porażką, przed jedzeniem, przed śmiercią, przed życiem przed istnieniem. To czego się boimy materializuje się w naszym życiu. Wydaje się że nie mamy na to wpływu, jednak ostatecznie życie motywuje nas do dokonania świadomego wyboru.

Nasze ciało nie jest zaprogramowane by nas skrzywdzić. Guz nowotworowy jest ostateczną motywacją do zmiany punktu widzenia. Do zmierzenia się z problemem, usunięcia barier emocjonalnych, do stania się jednością z naszym ciałem. Oczyszczenie, troska, miłość, odpowiedzialność, przywracają władzę nad ciałem. 

Droga nie wiedzie przez mentalne odseparowanie się od ciała, niszczenie ciała przez chemioterapie, radioterapie, czy interwencje chirurgiczne. Nasze DNA jak pokazały ostatnie badania nie jest źródłem morderczych mutacji, ale jest subtelnym słuchaczem naszych osobistych wibracji. Sama mutacja komórkowa nie jest w stanie wywołać raka, ale musi być ona wsparta przez otaczające go komórki i całe ciało. Wspiera ono rozwój raka tak długo jak jest to potrzebne. Wiele typów nowotworów zanika jeśli pozostawić je same sobie, zamiast z nimi walczyć. 

Każda komórka ciała jest zdolna do produkcji adrenaliny oraz innych hormonów stresu i to właśnie czyni, gdy doświadczasz zagrożenia zewnętrznego lub wewnętrznego, które wymaga uruchimienia reakcji "walcz lub uciekaj". Normalnie stan ten powinien trwać kika minut lub godzin, jednak przedłuża się do dni, miesięcy, lat. W konsekwencji spada produkowana przez DNA przeciwnowotworowa interleukina2 czy przeciwwirusowy interferon.

Zagrożeniem są zarówno dodatki chemiczne  do jedzenia, antybiotyki, sterydy, jak i stres dnia codziennego, gniew, lęk. Brakuje nam bogatych składników odżywczych, promieni słonecznych (witamina D), snu, a nawet odpowiedniej ilości i jakości wody. Mięso zwierzęce jest jednym z najbardziej kwasotwórczych i zagęszczających krew rodzajów jedzenia. Ten rodzaj białka, jak również tłuszcze trans i konserwanty (obecne w spreparowanej żywności z dłuższym terminem przydatności do spożycia), zaczynają zmieniać międzykomórkową ciecz w żel przez który nie przenikają substancje odżywcze, powodując śmierć z powodu wygłodzenia! Dieta wegetariańska daje najlepsze efekty w zapobieganiu raka.

Czym zatem jest rak?

To wspólny mianownik około 100 unikalnych chorób o charakterze autoimmunologicznym, objawiających się niekontrolowanym rozwojem i rozprzestrzenianiem się komórek. Jednak jeśli ciało zostało zaprojektowane do życia, to dlaczego nagle miałoby zezwalać na samobójstwo? W komórce rakowej nie ma niczego co mogłoby zabić. To co ostatecznie prowadzi do unicestwienia organów czy całego ciała, to wyniszczenie i pozbawienie składników odżywczych, czyli siły życiowej. Jeśli pozbawimy ciało odżywczego tlenu komórki masowo giną, rozpoczyna się proces mutacji tak aby system przeżył w środowisku beztlenowym. Tym sposobem bakterie, wirusy i grzyby beztlenowe przejmują funkcję rozkładu odpadków, złogów, toksyn, zużytych komórek.

Komórki rakowe które wejdą w kontakt z tlenem obumierają lub ponownie mutują do normalnych komórek.

Rak nie jest chorobą lecz mechanizmem przetrwania! Powstaje jedynie wtedy gdy kanały krażenia są blokowane przez dłuższy czas. Nie atakuje na oślep, lecz wybiera miejsca kluczowe pozbawione tlenu.

Jedynie poprzez oczyszczanie organizmu, dostarczanie mu pełnowartościowego pokarmu, akceptację i brak lęku jesteśmy w stanie przywrócić harmonię.

Uzdrowienie zatem odnajdujemy w jedności ciała, umysłu i emocji.

Od nas zależy czy będziemy podlewać korzenie usychającej rośliny, czy lamentować nad jej opadającymi liśćmi. Odwodnienie liści jest jedynie objawem, przyczyna leży w braku wody w systemie korzeniowym.

Książka Andreasa Moritza pełna jest analiz dotyczących poszczególnych rodzajów raka i ich przyczyn. Porównuje różne zachowania, przyzwyczajenia, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Podpowiada co możemy zrobić aby pomóc naszemu ciału w powrocie do zdrowia.


Pozycja obowiązkowa dla chorych jak i fanatyków zdrowia!

<<< szukaj w sklepie ekofun.eu >>>

Sprawdź również:
<<< Zioła Nerkowe >>>
wg zaleceń Andreasa Moritza

Sprawdź również:
<<< Zioła Wątrobowe >>>
wg zaleceń Andreasa Mortiza
Sprawdź również:
<<< Zioła Ojibwa na odporność >>>
wg zaleceń Andreasa MoritzaSprawdź również:
<<< Jonowa szczoteczka do zębów Soladey >>>
wg zaleceń Andreasa Moritza


Zwróć uwagę na to, że współczesna mikrobiologia, również potwierdziła iż w środowisku beztlenowym rozwija się choroba.

Obszerne badania na ten temat i skuteczne metody przywracania równowagi opracował dr Robert O. Young. Czytaj więcej o Nowej Biologii, czyli Cudzie pH.logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393