EKO FUN

Dr Ashkar NIA

Metoda Absorbcji Neutralnej Infekcji (NIA z ang. Neutral Infection Absorption)

Jest metodą stosowaną już w starożytnych Chinach, a ponownie odkrytą i skutecznie praktykowaną przez Dr George Ashkara.

Główną przyczyną uaktywnieniea się raka w organizmie są kancerogeny, czyli substancje chemiczne używane przy wytwarzaniu i przetwarzaniu jedzenia, takie jak konserwany, nawozy sztuczne, środki ochrony roślin, itp.

Aby choroba mogła się rozwinąć nagromadzenie kancerogenów musi przekroczyć krytyczny poziom, kiedy to następuje wybicie jednego elektronu z atomu zdrowej komórki i jej deformacja do komórki rakowej.

Sprzyja temu istnienie w organizmie wolnych rodników, kumulujących się podczas stresu, lęku, czy nasilenia zmartwień. 

Czynnikiem sprzyjającym jest również promieniowanie rentgenowskie, materiały radioaktywne, czy związki chemiczne używane np. podczas chemioterapii.

Kancerogeny to substancje chemiczne gromadzące się w limfie przez lata, nie są żywym organizmem, więc nie da się ich zabić by wyleczyć chorobę. Jedyną możliwością poprawy jest ich usunięcie z organizmu.

Dokonuje się tego poprzez stworzenie niewielkiej ranki w tkance miękkiej (np. na mięśniu łydki). Bezbolesnym sposobem jest wykorzystanie czosnku, który utrzymywany na ograniczonym obszarze, przez kilka godzin wywoła efekt bąbla oparzeniowego. W to miejsce po usunięciu martwego naskórka wkładamy ziarenko ciecierzycy i zakrywamy opatrunkiem z kapusty, utrzymującej właściwą wilgotność i sterylność.

Opatrunek wymienia się początkowo co 24h, a po trzech dniach co 12h.

Ciecierzyca posiada największe właściwości absorbcyjne. Rana będzie się sączyć usuwając toksyny z organizmu. W ciągu dwóch miesięcy krew zostaje uwolniona od kancerogenów. Okres wydłuża się gdy choroba jest obecna w ciele od wielu lat lub gdy chory był leczony chemio lub radio-terapią. 

Szacuje się że podczas rocznej terapii następuje wymiana około 5 litrów płynu tkankowego (u typowego mężczyzny o wadze 70 kg całkowita ilość płynu tkankowego wynosi około 15 litrów).

Lista chorób które mogą być całkowicie wyleczone przy pomocy metody NIA jest imponująca: rak piersi, wątroby, śledziony, płuc, trzustki, żołądka, jelit, okrężnicy, nerek, sromu, pochwy, szyjki macicy, jajników, skóry, kości, mózgu, jąder, pęcherza, węzłów chłonnych, jamy ustnej, białaczki.

Ponadto: reumatoidalne zapalenie stawów, reumatyzm, rozedma płuc, zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, toczeń układowy, zapalenie okrężnicy, artretyzm, a także HIV/AIDS.

Terapia jest bezbolesna. Należy jednak zapoznać się z jej szczegółami i precyzyjnie przestrzegać zaleceń dotyczących wymiany opatrunków. Po zakończeniu terapii w ciągu tygodnia jałowa rana zabliźnia się.


Szcegóły w książce:

"Pokonać raka raz na zawsze" 
autorstwa Dr George Ashkar

szukaj w sklepiku na www.ekofun.eu
kliknij tutaj

 
 
oraz na płycie DVD ze szczegółową instrukcją całej procedury
kliknij tutajlogo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393