EKO FUN

Cud pH

 Cud pH czyli Nowa Biologia Zdrowia

Jeśli zadajesz sobie pytanie czy w XXI wieku nastąpi jakiś znaczący przełom dotyczący zdrowia, uprzejmie donoszę że sporo ci umknęło ... bo przełom już nastąpił :-) Sto lat temu!

Niewiarygodne?! A jednak!

Wtedy Dr Otto Heinrich Warburg za odkrycie iż przyczyną raka jest zakwaszenie organizmu otrzymał nagrodę Nobla! Dużo się działo od tamtego czasu.

Po pierwsze wylansowano (niestety) teorię niejakiego Ludwika Pasteura, który twierdził że źródłem chorób są bakterie i wirusy znajdujące się "na zewnątrz" naszego ciała. Ojca szczepionek, który pod koniec swojego życia w odkrytych niedawno prywatnych pamiętnikach przyznał że się mylił.

Po drugie swą pracę kontynuowali (na szczęście) jego opozycjoniści.

Jednym z nich jest współczesny lekarz mikrobiolog dr Robert O. Young (zdjęcie po lewej) twórca Nowej Biologii.

Jego kilkudziesięcioletnia praca badawcza potwierdziła i rozwinęła teorie dawnych pionierów o tym że nasze zdrowie opiera się na równowadze pH (wewnątrz nas samych).


Przywrócenie równowagi (zdrowia) daje energię, jasność myśli, ładną cerę, szczupłą i prężną sylwetkę w ciągu kilku tygodni. Jak Ci się to podoba?

Witamy w strefie cudów!

W świecie w którym masz prawo żyć zdrowo aż do dnia w którym umrzesz, zamiast wegetować nękany bólem i cierpieniem chorób współczesnego świata, które wyłączają cię z życia zawodowego i rodzinnego.Oczywistą wskazówkę znajdujemy w trzech głównych zabójcach, którymi są: rak, choroby serca i cukrzyca. Wszystkie one związane są ze sposobem żywienia.

Ślepym zaułkiem okazały się diety niskotłuszczowe, piramidy pokarmowe, itp.

Dopiero współczesna mikrobiologia potwierdziła, iż tajemnica tkwi w równowadze organizmu. Okazało się że najważniejsze dla zdrowia jest pH krwi i tkanek, czyli stopień ich kwasowości i zasadowości. Podobnie jak ściśle określona jest "zdrowa" temperatura ciała, tak odczyn krwi powinien być lekko zasadowy. Organizm za wszelką cenę będzie dążył do jego zachowania, nawet kosztem zniszczeń w innych układach.

Nadkwasowość leży u podstaw wszystkich dolegliwości i chorób. Jest również odpowiedzialna za nadwagę i cukrzycę.

W praktyce mamy dwa sposoby na szybką i trwałą poprawę zdrowia:

  • radykalnie zmieniamy nawyki żywieniowe stosując długofalową zrównoważoną pełnowartościową dietę warzywną, czyli wegetarianizm, a w zasadzie weganizm (dieta warzywna bez mleka, nabiału i jajek) 
  • jeśli lubisz "tradycyjną kuchnię" (bogatą niestety w produkty zakwaszające), powinieneś  codziennie ją równoważyć zasadowymi produktami pH, zwiększyć ilość płynów alkalicznych, wzbogacać witaminami i minerałami oraz cyklicznie stosować oczyszczanie organizmu


Jak to działa? Czytaj dalej >>>


lub przejdź do EKO Sklepu i sprawdź produkty diety pH >>>
logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393