EKO FUN

Biznes XXI wieku

Niepokoi cię korupcja w świecie finansów, rząd nie robi nic dobrego, życie nie jest łatwe?

Jeśli myślisz że narzekanie coś tu zmieni, to odpowiedź brzmi - NIE.

Weź przyszłość we własne ręce, zatroszcz się o źródło utrzymania, rozkręć własny biznes! Jak to zrobić w czasie kryzysu podpowie Robert Kiyosaki.
Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad przyszłością, musisz mieć kontrolę nad źródłem utrzymania. Jeśli chcesz mieć stabilną przyszłość, musisz ją stworzyć. Potrzebujesz własnego biznesu!

Chodzi też o jakość życia, bycie bliżej rodziny, pracę z pasją.

Badania amerykańskiego Fedu pokazują, że przeciętne gospodarstwo domowe przedsiębiorcy ma majątek pięć razy więcej wart niż w przypadku pracownika. Jak zauważył Stephen R. Covey "Nie ma znaczenia jak szybko wspinasz się po drabinie ani jak wysoko jesteś, jeśli drabina stoi przy niewłaściwej ścianie".

Tylko jak zbudować własną firmę nie mając kapitału?!
Rozwiązaniem jest marketing sieciowy. Pomysł jest genialnie prosty, zamiast wydawać miliony na agencje reklamowe i kanały dystrybucji zapłać ludziom którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają, za to że o produkcie czy usłudze powiedzą innym, tym chętniej jeśli są jego entuzjastami czy użytkownikami. Celem nie jest sprzedawanie jak najwięcej, lecz sprzedawanie do stałej lub rosnącej liczby klientów i motywowanie ich do robienia tego samego. To generuje przychód pasywny. Z czasem nie ma znaczenia ile sprzedajesz osobiście, bo twoja sieć sprzedaje za ciebie. 

Kluczem w marketingu sieciowym jest to co potrafisz powielić.

W obecnych czasach "reklama szeptana" jest uznawana przez ekspertów za jeden z najszybciej rozwijających się modeli biznesu na świecie.

Ten model biznesu już od pierwszego dnia daje możliwość korzystania z różnych przywilejów: domowe biuro (odliczenie części czynszu za mieszkanie), auto, paliwo, koszty podróży, komputer, internet, telefon, hotele, itp. W szczegółach pomoże ci doradca podatkowy, a jego porady również wliczysz w koszty prowadzonej działalności. Ponadto zdobywasz edukację finansową, o której nie uczą w szkole.

Możesz zaczynać od marketingu sieciowego w wolnym czasie, zachowując dotychczasową pracę. To twoja decyzja. Jeśli dochody zaczną przewyższać regularne wynagrodzenie na etacie nie będziesz miał wątpliwości w co się angażować. Jeśli traktujesz to jako możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy, to też jest OK.

Pamietaj, że twoim największym bogactwem jest praktyczna edukacja finansowa oraz uwolnienie zwycięzcy w sobie. Zaczniesz poszukiwać i korzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi optymistycznie nastawionych do życia. 

Biznes w marketingu sieciowym opiera sie na liderach ciągnących innych w górę, w przeciwieństwie do korporacji / administracji gdzie awanse należą do nielicznych. 
Tu nikt nie mówi "Jeśli nie dostarczysz wyników, stracisz pracę". Tutaj usłyszysz "Chciałbym Ci pomóc, żebyś stawał się coraz lepszy", bo zarabiając na siebie, zarabiasz jednocześnie na lidera. Tu nie ma krzywdzenia innych, jest nauka jak realizować marzenia życia. Chodzi o to by nie tylko mieć marzenia, ale realizować marzenia!

Zamieniamy zamknięte stwierdzenie "Nie stać mnie na to" na praktyczne otwarte pytanie "Co zrobić aby było mnie stać"? Generalnie zamieniamy mówienie na robienie.

Rozwinięcie własnego biznesu do poziomu generowania zysków zajmuje najczęściej około 5 lat i na początkowym etapie polega na ciągłym reinwestowaniu we własny biznes.

W marketingu sieciowycm nie ma sposobu na szybkie wzbogacenie się. Praca wymaga cierpliwości i wytrwałości. Jedynie jedna na dziesięć osób będzie zainteresowana przyłączeniem się do twojej sieci. Obowiązuje zasada 10 tysięcy godzin. Jeśli pracujesz 8 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu, osiągniesz cel w 5 lat. Ty tu jesteś szefem, sam wybierasz tempo.

W marketingu sieciowym nie ma znaczenia gdzie chodziłeś do szkoły ani czy w ogóle masz wykształcenie. Nie ma znaczenia ile dziś zarabiasz, jakiej jesteś płci czy rasy, kim byli twoi rodzice.

Jest to system równych szans na wolność finansową.

To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było lepszego momentu!


Kup książkę "Biznes XXI wieku" by dowiedzieć się więcej - kliknij tutaj >>>Od czego zacząć?
Tu znajdziesz możlwość zarabiania w marketingu sieciowym - czytaj dalej >>>logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393