EKO FUN

Metoda DwupunktowaTajemnica naturalnych sił uzdrawiania leży w nas samych.


Na zajęcia z Metody Dwupunktowej prowadzone w formie warsztatów zaprasza 

Katarzyna Świstelnicka 
oraz 
Piotr Kaliński
 
 


Istotą uzdrawiania kwantowego i każdego procesu samo uzdrawiania jest zawsze transformacja.

Obecnie z powodu zmian postępująycch wokół nas możliwe jest szybsze zestrojenie się z polem zjednoczonej świadomości. Jest to niewyczerpane źródło harmonii z którego możemy czerpać w celu aktywowania sił samouzdrawiających.

Fizycy udowodnili, że zarówno my sami, jak i otaczająca nas rzeczywistość jesteśmy energią, czyli światłem i informacją, a te podlegaja wibracjom o określonych częstotliwościach. Poziom tych wibracji zależny jest od naszych myśli, a mysli  z kolei od całokształtu naszych przekonań, na które wpływ ma suma doświadczeń z lat wcześniejszych (wliczając w to okres dziecięcy, a nawet płodowy).

Wzorce drgań myśli możemy zmieniać, wpływając tym samym na naszą rzeczywistość. W celu przyspieszenia tego procesu możemy skorzystać z Metody Dwupunktowej.

Pojęcie "uzdrawianie kwantowe" powstało na bazie pojęć z fizyki kwantowej i polega na świadomym otwarciu się na nowe wzorce wibracyjne, zawarte w uniwersalnym polu informacyjnym (morficznym).

Dr Richard Barlett nazywa ten proces Matrycą energetyczną, a dr Frank Kinslow Synchronizacją Kwantową.Kolejne warsztaty wkrótce!

Napisz do nas na ekofun@ekofun.pl
Zadzwoń tel. 601-200-393


Nie czekaj na zmiany
zmieniaj świat

3Miasto 2punk 1cel

zmień swój punkt widzenia
logo EKO FUN
Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393